KONTAKT Kopos Elektro PL Sp. z o.o.

Obsługa klienta:
Zamówienia: fax.: +48 71 333 66 75 zamowienia@kopos.pl
Adam Kwiatkowski tel.: +48 71 333 66 53 wew. 23 adam.kwiatkowski@kopos.pl
Katarzyna Kruszyńska tel.: +48 71 333 66 53 wew. 22 katarzyna.kruszynska@kopos.pl
 
Obsługa składów:
Marta Teneta tel.: +48 71 333 66 53 wew. 33 sklady@kopos.pl
 
Transport samochodowy:
Remigiusz Bąk tel.: +48 71 333 66 53 wew. 25 remigiusz.bak@kopos.pl
  kom: +48 609 338 074  
 
Przesyłki kurierskie:
Daniel Ostrowski tel.: +48 71 333 66 53 wew. 34 daniel.ostrowski@kopos.pl
 
Administracja i finanse:
Anna Szczygieł tel.: +48 71 333 66 53 wew. 24 ania@kopos.pl
Lucyna Rzeczycka tel.: +48 71 333 66 53 wew. 31 lucyna@kopos.pl
 
Księgowość:
Beata Januszkiewicz-Wróbel tel.: +48 71 333 66 53 wew. 27  
 
Dyrektor:
Piotr Mazurek tel.: +48 71 333 66 76  
 
Kierownik biura:
Marta Teneta tel.: +48 530 729 412 marta.teneta@kopos.pl
 
Deklaracje i certyfikaty:
  tel.: +48 71 333 66 53 wew. 31 deklaracje@kopos.pl
 
Reklamacje:
Daniel Ostrowski tel.: +48 71 333 66 53 wew. 34 reklamacje@kopos.pl

Procedura zwrotów towarów oraz reklamacji w firmie KOPOS ELEKTRO PL (PDF)

Przedstawiciele Handlowi:
Marcin Bartczak (rejon A) tel.: +48 607 315 012 rejon.a@kopos.pl
Krzysztof Parśniak (rejon B) tel.: +48 607 455 704 rejon.b@kopos.pl
Józef Jabłoński (rejon C) - Kierownik tel.:+48 603 849 350 rejon.c@kopos.pl
Artur Kaczmarczyk (rejon D) tel.: +48 607 106 268 rejon.d@kopos.pl
Doradcy techniczno-handlowi:
Dariusz Klag (rejon A; B) – Kierownik tel.: +48 530 200 046 dt.a@kopos.pl
Maciej Brzeziński (rejon C; D) tel.: +48 71 333 66 53 wew. 28 maciej.brzezinski@kopos.pl
  tel.: +48 667 212 747