Firma KOPOS ELEKTRO PL Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielstwem czeskiego producenta materiałów elektroinstalacyjnych KOPOS KOLIN a.s.

KOPOS KOLIN (nazwa ta obowiązuje od 1994 roku, kiedy to przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane) ma w Czechach długą tradycję jako producent materiałów elektroinstalacyjnych. Pierwsze wyroby elektroinstalacyjne zostały wyprodukowane już w 1926 roku. Obecnie KOPOS KOLIN jest czołowym producentem materiałów elektroinstalacyjnych w Republice Czeskiej i posiada szereg certyfikatów świadczących o jakości produkcji oferowanych przez niego wyrobów (m.in. certyfikat zgodny z normą ISO 9001 - system kierowania jakością, ISO 14001 - środowisko naturalne, ISO 50001 oraz świadectwo "Bezpieczne przedsiębiorstwo").

Czeska Spółka poprzez udział w targach organizowanych na terenie Polski, m. in. w Poznaniu i w Warszawie, zyskała w Polsce wielu poważnych partnerów. W celu łatwiejszej i szybszej obsługi kontrahentów, a także w celu udostępnienia swoich produktów szerszej grupie odbiorców KOPOS KOLIN a.s. postanowił utworzyć oddział w Polsce - KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o.

Siedzibą polskiego przedstawicielstwa jest Wrocław. KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o. sukcesywnie zwiększa swoje udziały na polskim rynku wyrobów elektroinstalacyjnych. Decyduje o tym wysoka jakość oferowanych przez Spółkę produktów, a także ich konkurencyjność.

KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o. jest stałym uczestnikiem targów "ENERGETAB" w Bielsku Białej gdzie corocznie prezentowane są nowe produkty.


Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS

Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS