15.3.2024

KOPOS KOLÍN a.s. jako tradycyjny czeski producent materiałów elektro-instalacyjnych oferuje kompletne rozwiązania dla różnych procesów budowlanych.

Warto zauważyć, że przed puszkami elektroinstalacyjnymi do betonu lanego stawiane są wyższe wymagania w zakresie wytrzymałości, szczelności oraz odporności na temperaturę i chemikalia.
W ofercie KOPOS KOLÍN a.s. można znaleźć puszki wykonane w innowacyjnej technologii dwukomponentowej z wpustami membranowymi. Klient może wybierać spośród kilku wariantów puszek, różniących się głębokością i pokrywami o różnych kształtach i średnicach. Wszystkie warianty zapewniają wysoką jakość wykonania, łatwość obsługi i wzajemne połączenia.
Nowy system puszek do lanego betonu oprócz samych puszek oferuje również skrzydełka montażowe do bezpośredniego mocowania do zbrojenia lub silny magnes mocujący, który znajduje zastosowanie w szalunkach stalowych. Dodatkowo, oferujemy elementy wsporcze do montażu na ścianie, trzpień stropowy, który umożliwia zawieszenie oprawy oświetleniowej na każdej puszce.
Oczywiście dostępna jest również gama rur elektroinstalacyjnych odpowiednich do betonu lanego.

Zapewniamy, że nawet w betonie zasilanie jest doskonale ukryte.

Nowy system puszek do betonu