6.11.2023

Higienicznie czyste i bezpieczne środowiska w służbie zdrowia, laboratoriach i miejscach publicznych są dla nas oczywistością.

Aby upewnić się, że tak pozostanie w przypadku korzystania z naszych białych listew i kanałów parapetowych w tych obszarach, przetestowaliśmy je pod kątem wpływu mikroorganizmów na tworzywa sztuczne. Badanie zostało przeprowadzone w Narodowym Instytucie Zdrowia zgodnie z normą EN ISO 846:2019 i wykazało, że białe listwy i kanały parapetowe produkowane przez KOPOS nie są pożywką dla tych bakterii: ESCHERICHIA COLI (choroby biegunkowe), STAPHYLOCCUS AUREUS (gronkowiec złocisty), KLEBSIEL/A PNEUMONIAE (zapalenie płuc i inne infekcje), PSEUDOMONAS AERUGINOSA (zapalenie dróg moczowych, zapalenie ucha środkowego), ENTEROCOCCUS FAECALIS (zakażenie dróg moczowych, jamy brzusznej), BACILLUS SUBTILIS (pałeczka kataru siennego), SALMONELLA ENTERICA (salmonella), LEGIONELLA PNEUMOPHILA (legionella), CANDIDA ALBICANS (zakażenie drożdżakami).

W KOPOS bardzo dbamy o jakość i stale staramy się ją poprawiać, dzięki czemu otrzymujesz dodatkową wartość dodaną do naszych produktów w tej samej cenie.